AKTUALNA
OFERTA

FOTOGRAFIA NOWORODKOWA

Zdecydowanie najbardziej chwytająca za serce dziedzina fotografii. Trudna ale niepowtarzalna i pełna wzruszeń. Mówią, że jeśli robimy w życiu to, co lubimy nie przepracujemy tak naprawdę ani jednej minuty w swoim życiu. I myślę, że patrząc na moje portfolio widać od razu, który rodzaj fotografii kocham najmocniej. Są to sesje z Waszymi nowo narodzonymi maluszkami. Nie ma nic bardziej szczerego niż łzy szczęścia matki patrzącego na swoje dziecko. Czuje się zaszczycona stając przed Wami z aparatem i mogąc zatrzymać dla Was te wyjątkowe chwile. Rozpiera mnie duma, że wchodzicie do studia pełni zaufania do mnie oddając mi swoje kilkudniowe malutkie szczęście. Wszyscy Ci, którzy się wahają - pamiętajcie kochani, że sesje noworodkowe wykonuje się do 14 dni po narodzinach i są to jedyne kadry, których nie powtórzcie nigdy więcej. Te paluszki, usteczka, oczka -  nigdy już nie będą tak maluteńkie i delikatne, nie przegapcie tego- zatrzymajmy wspólnie ten cenny czas.

DSC_8873.JPG
DSC_2059.JPG

FOTOGRAFIA DZIECIĘCA 

Widzisz jak Twój maluch się zmienia prawda ? Dopiero czułaś jego ruchy w brzuszku a dzisiaj już świadomie wodzi wzrokiem, przewraca się na brzuszek czy nawet siedzi a może i biega! Z chęcią uwiecznię na zdjęciach te szybko zmieniające się minki, raczkujące 6 kg szczęścia. Taka sesja niemowlęca lub dziecięca pieknie zaznaczy mijający czas i rozwój Twojej pociechy! W szczególności warte uwagi są sesje urodzinowe na roczek, dwa - trzy latka na których maluchy świetnie się bawią, rodzice mogą dodać do tej sesji akcent „Smash” w postaci symbolicznego torcika do zjedzenia lub rozmazania na podłodze i „Splash” czyli mlecznej kąpieli w wanience, gdzie maluch może chlapać się w wodzie na całego. Bo nie zawsze chodzi o to by patrzeć w obiektyw :)

FOTOGRAFIA CIĄŻOWA 

Wyjątkowy, piękny, szczególny czas w życiu każdej kobiety. Nie ma chyba piękniejszego doznania niż noszenie nowego życia pod swoim sercem, rozwijanie się malutkiej istoty, która już za moment bezgranicznie nas pokocha. Uśmiechasz się na samą myśl o tym? Pokaż mi swoje szczęście , tylko tyle wystarczy by stworzyć niepowtarzalne kadry pełne emocji, szczęścia i radości. 
Wiem tez, że nie zawsze czujesz się najlepiej, ciąża ma swoje wzloty i upadki ale nie martw się! Moja wizażystka, stylistka włosów i ja sprawimy, że zapomnisz o dodatkowych kilogramach czy nieprzespanych nocach. Moja bogata, szyta na zamówienie garderoba doda sesji wyjątkowości i ponadczasowości. 
Dlatego uważam, że nie masz się nad czym zastanawiać! Taka okazja dzieje się raz, dwa ( w szczególnych wypadkach trzy 🤣) razy w życiu! Nie odpuszczaj jej :)

DSC_9147.jpg
DSC_2042.jpg

FOTOGRAFIA
KOBIECA 

Kolejny typ fotografii, który zagościł w naszym studio dla naszych kochanych Pań, które też potrzebują zatrzymania czasu. Dla siebie, dla męża - powód nie jest ważny a zawsze się znajdzie :) My kobiety przechodzimy dużo ale jesteśmy silne, niezłomne i myśle, że warto to pokazać. Może jesteś zapracowaną korpomróweczką i potrzebujesz 5 minut zwolnienia, może jesteś mamą na pełen etat i chcesz w końcu zrobić coś tylko dla siebie, może udało Ci sie zrzucić kilka kg i tez chcesz w końcu iść na tą sesje która odkładasz już długi czas a może po prostu jesteś zwykłą kobietą której marzeniem była taka pamiątka. Na sesji staramy się połączyć Waszą subtelność, delikatność z kobiecością i seksapilem. Nie istotny wiek ani rozmiar każda cyfra jest piękna ! Trzeba umieć to wydobyć.